آموزشگاه ورزش هوایی در البرز، امروزه ورزش های هوایی یکی تفریحات هیجان انگیز برای مردم شده است . و با وجود خطرات زیادی که دارد علاقه مندان به این رشته زیاد شده است و باعث شده باشگاه های هوایی برای علاقه مندان با بهترین خدمات راه اندازی شود .ورزش های هوایی گوناگونی وجود دارد که یکی هیجان انگیز ترین آن پاراگلایدر است . ورزش هوایی  بیشتر در کوهستان و ارتفاعات صورت می گیرد و می توانید به وسیله یک چتر پرواز کنید.حال این سوال پیش می آید چه باشگاهایی وجود دارد که ورزش های هوایی را آموزش بدهند ؟اول از همه شما می توانید از تجربیات بقیه و کسانی که به این باشگاه ها مراجعه کردند اطلاعات کسب کنید و دوم از آن با یک سرچ در گوگل می توانید باشگاه های ورزش هوایی را جست جو کنید . ما در اینجا باشگاه ورزشی هوایی پرواز را معرفی می کنیم که یکی از بهترین آموزشگاه و باشگاه ورزشی هوایی در البرز می باشد .باشگاه هوایی پرواز با سالها سابقه و مربیان با تجربه و ماهر توانسته است نیاز افرادی که علاقه بالایی به این ورزش دارد را به خود جلب کند و بهترین خدمات را ارائه کند.

باشگاه ورزش های هوایی  پرواز

باشگاه ورزش های هوایی پرواز اولین آموزشگاه رسمی ورزش های هوایی در استان البرز می باشد و با تکیه بر اهداف توسعه و ترقی رشته های هوایی در سایه امنیت ،فعالیت خود را از سال 1390 به طور رسمی با مجوز اداره کل ورزش و جوانان استان البرز آغاز نموده است. لازم به ذکر است که باشگاه ورزش های هوایی پرواز با حضور اساتید و مربیان رسمی وزارت ورزش و جوانان مشغول به فعالیت میباشد.

باشگاه ورزش هوایی پرواز دارای بخش های مختلفی از جمله کمیته های فنی ، آموزش و انضباطی میباشد.این مجموعه ورزشی طی مدت فعالیت خود تعداد قابل توجهی از علاقه مندان راتحویل جامعه پروازی داده است.لازم به ذکر است باشگاه پرواز کلاسهای آموزشی و پرواز های تفریحی عمومی خود را در ترم های متوالی برگزار میکند. ما طی مدت فعالیت خود با همکاری کمیته ورزش های هوایی استان البرز کارگاه های آموزشی پیشرفته خلبانی – هواشناسی در سطح استان برای کلیه خلبانان برگزار کرده ایم.همچنین این باشگاه همکاری نزدیکی به عنوان اولین و تنها باشگاه فعال و رسمی با کمیته ورزش های هوایی استان دارد. امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته روند رو به رشد خود را در سایه حمایت مسئولین ادامه دهیم تا سهم کوچکی در رشد و اعتلاء این ورزش در استان و کشور داشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت باشگاه مراجعه کنید .

خدمات دیگر ارائه شده توسط این باشگاه:

 • اولین آموزشگاه با مجوز رسمی در استان البرز

 • اولین آموزشگاه رسمی سقوط آزاد در استان البرز

 • فروش تجهیزات پروازی به صورت اقساطی

 • صدور گواهینامه سازمان هواپیمایی و انجمن ورزشهای هوایی

 • اعطای گواهینامه خلبانی وزارت ورزش و جوانان

 • آموزش پاراگلایدر – پارا موتور

 • انجام پروازهای تفریحی و تورهای پروازی

 • آموزشگاه ورزشی هوایی در کرج

 • باشگاه ورزشی هوایی در کرج

 • آموزش دوره های پاراگلایدر

 • آموزش دوره های پاراموتور

باشگاه ورزش های هوایی پرواز اولین آموزشگاه رسمی ورزش های هوایی در استان البرز می باشد و با تکیه بر اهداف توسعه و ترقی رشته های هوایی در سایه امنیت ،فعالیت خود را از سال 1390 به طور رسمی با مجوز اداره کل ورزش و جوانان استان البرز آغاز نموده است. لازم به ذکر است که باشگاه ورزش های هوایی پرواز با حضور اساتید و مربیان رسمی وزارت ورزش و جوانان مشغول به فعالیت میباشد.